Sertifikalı Crystal Serum – 7 Yıl Koruma

Araç Kil Uygulaması ve Temizlik
Mayıs 27, 2015
Aracınızı Doğru Şekilde Yıkamak
Haziran 19, 2015

Sertifikalı Crystal Serum – 7 Yıl Koruma

Gtechniq firmasının üretmiş olduğu Crystal Serum ürünü Seramik Boya Koruma sektöründe devrim niteliğinde ürün geliştirmiştir. Crystal Serum uygulandığı yüzeyde inorganik seramik 2 katman oluşturmaktadır. Bu katmanlardan biri 7H diğeri 9H sertliğindedir. Alttaki katmanın 7H sertliğinde olmasının sebebi esnek yapısı sayesinde boyaya tam anlamıyla yapışarak kemikleşmesidir. Bu da ürünün kalıcılığını arttırmaktadır.Gtechniq Crystal Serum’un oluşturduğu 2.katman ise 9H sertliğe sahiptir ve araca gelebilecek herhangi bir dış etkene karşı mukavemet sağlamasındandır. Gtechniq Crystal Serum asit ve alkali içeren ürünlere karşı da aşılamaz bir kalkan vazifesi görmektedir ve 500 derece sıcaklığa kadar dayanımı vardır ve inanılmaz bir hidrofobik yapısı vardır.
Gtechniq Crystal Serum amatörlerin kesinlikle ulaşamayacağı bir üründür ve sadece Gtechniq Sertifikasına sahip uygulamacılar bu ürünü uygulayabilir. Bunun sebebi ise Gtechniq Crystal Serum yanlış uygulandığı taktirde hiçbir kimyasal, pasta, tiner gibi güçlü ürünlerle yüzeyden temizlenememektedir. Yanlış uygulamalar sonucunda sadece ve sadece zımpara ile temizlenebilmektedir. Bu noktada da Gtechniq Crystal Serum’un nekadar güçlü bir ürün olduğu anlaşılmaktadır. Gtechniq Crystal Serum kristal korumalar içerisinde başı çekmektedir. Ürünün pH dengeli şampuanlar ile yıkama yapıldığı zaman vaad ettiği koruma süresi “7” yıldır.
sertifika-bora-ergun

2 Comments

 1. Ahmet dündar dedi ki:

  Merhabalar Bora..seni yeni keşfettim ve gayet dolu bi arkadaşsın ve prensipmişim bunun icin tebrik etmek istiyorum.sana bi sorum olacak..
  Bu g-tec sertifikasını Nasıl alabilirim ne gibi bi yol izlemem gerekiyor eğer yardımcı oluşan çok memnun kalırım..g-tec alamıyorsam bile bildiğin yahut önerebileceğin sertifikalı eğitim veren yer var mı?
  İyi calışmalar dilerim sağlıcakla kal..

  • admin dedi ki:

   İletişim bilgilerinizi mail atarsanız en kısa sürede bilgilendirme yapacağım.
   Güzel dilekleriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir